Товар оплачено в четвер зранку. А відправлено тільки в понеділок. І то постійно треба було писати смс і запитувати чи відправлено. Бо інформація в статусі не змінювалася. В п'ятницю сказали що товар відправлено. А в понеділок виявилось що помилилися і товар не відправлено було.
Коментар продавця
Приносимо свої вибачення за незручності!
Сергій С.
Відмінно
Сергій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Артем К.
Нейтрально
Богдан Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар відповідає дійсності, сподобалося на всі 100%
Товар оплачено в четвер зранку. А відправлено тільки в понеділок. І то постійно треба було писати смс і запитувати чи відправлено. Бо інформація в статусі не змінювалася. В п'ятницю сказали що товар відправлено. А в понеділок виявилось що помилилися і товар не відправлено було.
Приносимо свої вибачення за незручності!
Товар відповідає дійсності, сподобалося на всі 100%