Відгуки про компанію Avto-light Василь Г.05.01.2025 ДобреУгода на маркетплейсі Prom.uaОлександр Б.03.01.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСергій К.03.01.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЛампи супер .Но на ВАГ потрібна бочок обманка, але це не проблемаОлександр П.29.12.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЮрий Б.29.12.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВасиль Т.28.12.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАлександр М.26.12.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДенис П.25.12.2024 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaСвятослав О.24.12.2024 ПоганоУгода на маркетплейсі Prom.uaІван З.21.12.2024 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaЗамовив 2 лінзи. Прийшла тільки одна. добре що замовляв наложкой. Напевно в них акція забери одну по ціні двох.
Лампи супер .
Но на ВАГ потрібна бочок обманка, але це не проблема
Замовив 2 лінзи. Прийшла тільки одна. добре що замовляв наложкой. Напевно в них акція забери одну по ціні двох.