P21W BA15S Amber 25W CREE кулер прямі вуса(1шт)

- В наявності
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампочки P21W використовуються для поворотників і світять жовтогарячим кольором. Такий автосвітло допоможе вам набагато краще позначити транспортний засіб на дорозі. Частота моргання в цих автомобільних лампах відповідає частоті моргання звичайної лампочки. Ці лампи біполярні, мають вбудований стабілізатор і обман Canbus. Завдяки надійним чипам SMD 3030 Epistar, лампи мають гарну яскравість і великий термін експлуатації, вони одні з найкращих і найнадійніших у своєму сегменті. У цих автолампочках встановлений вбудований стабілізатор 10-36 вольтів. Лампа обладнана вбудованим вентилятором, завдяки чому світлодіоди не перегріваються, слугують набагато довше Це найяскравіші лампи на сьогодні. Опис: Оптичні характеристики
- Загальна яскравість лампи: 1000 lumen
- Угол света: 360 градусов
- Лампа складається з 36 потужних SMD світлодіодів SMD 3030
- Кількість світлодіодів: 36
- Цоколь: P21W BA15s
- Стабілізатор 10-36 вольтів
- Потужність: 30 W
- Живлення: 12-24V DC
- Жовтогарячий
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | BAU15S |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 3000K |
| Функціональне призначення | Передні покажчики поворотів, Задні покажчики поворотів |
| Колір світіння | Помаранчевий |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | PY21W |
| Виробник | Автосвітло |
- Ціна: 195 ₴




