Лампа 12V (цок.BA15s) R 5W Narva (17171) (1шт)

- В наявності
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 517-07-24
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа 12V (цок.BA15s) R 5W Narva (17171) (1шт)
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | R5W |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 5 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Код запчастини | 17171 |
| Виробник | Narva |
- Ціна: 15 ₴
