Комплект діодних ламп Narva 18036 H8/H11/H16 12/24v 6500K X2 24 W PGJ19-2 RPL Range Performance LED FOG

-3%
- В наявності
- Код: 00298
1 450 ₴/комплект
1 400 ₴/комплект
+380 (67) 517-07-24
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водії, які хочуть встановити світлодіодні лампи, тепер можуть придбати високопродуктивні лампи головного освітлення Narva Range Performance LED з такими перевагами: - Яскраве біле світло 6500 К, що надає автомобілю стильного зовнішнього вигляду - Компактний дизайн для простого під'єднання та використання — Надійна робота з подвійним відведенням тепла — Точний світловий промінь для підвищення безпеки — Сумісно з більшістю автомобілів і вантажівок Тип лампи (цоколь).H8/H9/H11/H16 Напруга .(V)12-24
Потужність (W)24
Колір світлодіодів. білий
Кількість шт.2.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Код запчастини | 18036 |
| Виробник | Narva |
| Тип лампи | LED |
- Ціна: 1 400 ₴/комплект


