Товар оплачено в четвер зранку. А відправлено тільки в понеділок. І то постійно треба було писати смс і запитувати чи відправлено. Бо інформація в статусі не змінювалася. В п'ятницю сказали що товар відправлено. А в понеділок виявилось що помилилися і товар не відправлено було.
Комментарий продавца
Приносимо свої вибачення за незручності!
Сергій С.
Отлично
Сергій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Артем К.
Нейтрально
Богдан Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар відповідає дійсності, сподобалося на всі 100%
Товар оплачено в четвер зранку. А відправлено тільки в понеділок. І то постійно треба було писати смс і запитувати чи відправлено. Бо інформація в статусі не змінювалася. В п'ятницю сказали що товар відправлено. А в понеділок виявилось що помилилися і товар не відправлено було.
Приносимо свої вибачення за незручності!
Товар відповідає дійсності, сподобалося на всі 100%